I dag blir det lite skriving.
Je læt bilde tala for seg sjøl mens je venter på vår, at epletrea skar blømme og den gode frukten vi får tæll høsten.
Go hælj og takk for ælle koselige kommentarer så langt.
For flere E-er, se her hos Petunia.
GOD PÅSKE!
Det var noen nydelig bilder v epleblomstene - det er ikke så lenge til nå.
SvarSlettFlotte epleblomster!
SvarSlettNydelig !! Epleblomster er bare så fine, heldigvis har eg god sjangse til å oppleva mye av det, eg bur jo i Hardanger! Ha ei fin helg !
SvarSlettNydelige bilder! Jeg har aldri opplev å se dette fenomenet, må sette det på ønskelista for ting man gjør etter at neste generasjon forlater redet ;)
SvarSlettDe er så vakre og sarte i fargen disse epleblomstene. Denne våren skal jeg forsøke å få tilnærmet like fine bilder av dem som det du har klart! Det er godt å varme seg på bilder av slike vårens skjønnheter når det igjen blir kalde dager.
SvarSlettØnsker deg en riktig god helg og påske!
SÅåå nydelig med epleblomster!! Som tatt ut av GG sin kolleksjon ,fargene altså! Gooood påske til deg og dine!
SvarSlettåååh som jeg gleder meg!!!
SvarSlettSkjørt og meget vakkert:) Et flott bidrag på E.
SvarSlettOg riktig god påske:)
Noe så utrolig vakkert!Takk for hilsen inne hos meg. Har du ikke mose sier du? Så la det være, de blir fine likevel. Har du ikke plantefarger, så har du sikker skall av gul eller rød løk. Det blir supervakkert nemlig. Jeg tror jeg skal vise det en dag også:)
SvarSlettvakkert!! Epleblomster er nydelig!
SvarSlettbruekr av og til å "låne" en blomstrende grein av en nabo.. dette er uspiselige epler (de er kjempesmå og suuuuuure)
ha en flott påske!
Monica
Så flott bilder.. No er nok våren like rundt hjørnet, sjølv om desse hjørna har ulike størrelser rundt i landet. Meinar å hukse at på Gjøvik varte våren i to veker, så var det full sommer....
SvarSlettog til Våren/sommaren kjem vi. Skal tråkke på gamle stier, og sjølvsagt må vi tråkke nokon nye..
Gleder meg.
Ha ei fin påske.
Dette var virkelig vakkert! Epleblomster er nydelig, bare synd jeg ikke får sett de på nært hold - men det hjelper med et så fint bilde! Ha ei fin påske! Klem fra Randi**
SvarSlettÅja, i år når vi har ganske ny bil vil jeg kjøre gjennom Hardanger når fruktrærene blomstrer.
SvarSlettFlotte bilde og valg av E tema hos deg:)
flotte bilder.. Ahhh, snart er det vår og blomstring.. herlig
SvarSlettEpleblomster er nydelige. Nydelig bilde også.
SvarSlettHa en riktig god påske.
Epleblomster er virkelig nydelige.
SvarSlettKan det være Gravenstein du her så flott har foreviget?
det går veldig opp og ned med kneet, ja j har vært hos lege. og j må opperere ut skruene. :/
SvarSlettHerlig innlegg om bokstaven E .. utrolig vakkert bilde av epleblomsten =)
SvarSlettVakre bilder :) nydelig når disse står i blomst ja! Ha en super helg.
SvarSlettV*A*K*K*E*R*T:0)
SvarSlettGod helg...
Nydelege epleblomster!
SvarSlettSlike har me litt av her på garden òg....
Ha ei god palmehelg!
Å det var nydelige bilder av epleblomster!
SvarSlettEpleblomstring er noe av det nydeligste som finns!
SvarSlettJeg gleder meg også til det:)
God påske!
Nu kan man verkligen börja längta till epleblomstringen - först de vackra blommorna, och så till hösten de smakfulla eplene.
SvarSlettEpleblomster er virkelig nydelige,har et lite epletre i hagen..må alltid fotografere det når det står i blomst:))
SvarSlettHa en fin helg.
Epleblommar er verkeleg ein av favorittane mine!
SvarSlettNydeleg!
God helg :)
Oi, visste faktisk ikke at epleblomster var så nydelige! Herlig innlegg!
SvarSlettHa en strålende påske!!
Trær kan være veldig fascinerende! Dette var jo bare nydelig!
SvarSlettBildene dine bringer tankene inn på mer vårlige tider med deilig duft av eple og kirsebær blomster.
SvarSlettNydelig!
SvarSlettTenk det er ikke lenge til så blomtrer elpetreet, det er så nydelig.
Ha en fin helg.
Fine farger. Ha en fin søndag!
SvarSlettNydelige bilder! :)
SvarSlettÅ vente på en glede, er også en glede.... ;)
P.S.
Kan du høre at jeg synger sammen med deg? ;) Hihi.
Ønsker deg en fabelaktig fin palmesøndag.
Jeg har ikke vært den ivrigeste bloggeren (kommentatoren;) i det siste, så nå skal jeg kikke meg litt rundt her.
Den dama her http://un9s.blogg.no/ har lagt ut noen fine bilder fra Bjørnsund. Tenkte bare jeg skulle si ifra siden du er så begeistret for Bjørnsund.
SvarSlettKlem
Hej! vad kul att du tittade in hos mej, ska kika på din blogg nu.Ha en fin påsk! Kram
SvarSlett