Je har kømmi så godt i siget når det gjell vær-rapporter, så her er dagens: sol på Hamar og Stange! “Skyggenes dal” her.
Litt flere enkle pulsvarmere.
Her pynte mæ nylonpels innkjøpt i Brumunddal’n. Itte for at pelsen er frå gælige sia, men detti er strengt tatt itte dæ je er mest fornøgd mæ å ha strikke :(
Litt mer hårdagslig variant her :) Mere praktisk kænskje og i en farve som itte stikk seg bort. For å si det slik: den er mye grønnere enn det ser ut på bildet.
KJempefine pulsvarmere. Likte godt den øverste ;) Ønsker deg en god adventstid og god 3.desember kveld.
SvarSlettFlotte pulsvarmere! Dagens herfra er grått - tenkte du kanskje ville vite at sola faktisk var fraværende i dag og ikke bare skjulte seg bak åsen :-)
SvarSlettTakk for værrapport:) Sol her men en "besett" til bitende vind!! REtt før jeg blåste til havs i morrest:)
SvarSlettFlotte pulsvarmere:)
Ha en flott kveld og klem fra meg ved havet:)
Så fina pulsvärmare, och grönt är min favoritfärg..jag har fortsatt inte lagat ett endaste litet par, varför?? Ha en fin helg :)
SvarSlettDu lager så mye fine pulsvarmere...er det mulig emd en oppskrift?
SvarSlett-Du er så flink og kreativ!!!